Головний тренер збірної України Андрій Шевченко напередодні матчу відбору на Євро-2020 проти команди Люксембургу поділився своїми очікуваннями від майбутнього протистояння.

За словами тренера, морально команда почувається добре. При цьому, тренер зазначив, що Артем Кравець і Марлос не допоможуть збірній через пошкодження, гравці вже перебувають у Києві.

Читайте також: Збірна України зіграла на нуль з Португалією

На питання, чи Жуніор Мораес готовий почати цей матч у стартовому складі, тренер відповів, що рішення буде прийматися перед грою. А на тренуванні за день до зустрічі тренерський штаб подивиться всіх виконавців, щоб визначити їх форму.

Також тренер розповів про майбутнього суперника команди. За його словами, щоб виходити з групи нашій команді потрібно не втрачати очки. Саме з такою установкою команда їхала до Португалії, з таким же настроєм вона прибула і до Люксембургу.

Можилво, вас зацікавить: Шевченко про Ракицького в збірній: Це питання закрите

За словами Шевченка, для української команди важливо виграти в цьому матчі. Що стосується Люксембурга, то ця збірна заслуговує на повагу. Тренер відзначив, що переглядав останні матчі цієї збірної, яка в останні роки демонструє хороший прогрес.

Наставник пообіцяв, що слід очікувати змін у складі у порівнянні з грою проти португальців. В свою чергу, Шевченко відзначив, що тренерському штабу необхідно добре фізично підготувати гравців, адже в Португалії в атаці українська збірна залишила багато сил.

Що стосується підтримки української команди у завтрашньому матчі, то Шевченко заявив, що вся команда на неї чекає. Хоча і зізнався, що точно не знає, скільки українських уболівальників приїде підтримати збірну на стадіоні.