Олександр Гвоздик завершив підготовку до свого першого захисту чемпіонського титулу в бою з Дуду Нгумбу. Про це чемпіон світу за версією WBC у напівважкій вазі написав у соціальній мереж Інстаграм.

Читайте також: Обов’язковий претендент на титул Гвоздика битиметься з росіянином

Гвоздик відзначив, що всю важку роботу він вже виконав і тепер готовий рухатися далі. Як відомо, до бою боксер готувався ще з початку лютого у США під керівництвом відомого тренера Тедді Атласа, який також готував його до чемпіонського бою з Адонісом Стівенсоном.

Це цікаво: Гвоздик про свого суперника: Це дуже небезпечний боксер

Нагадаємо, бій Гвоздика проти Дуду Нгумбу відбудеться 30 березня у Філадельфії. А 25 березня Олександр Гвоздик у центрі української діаспори проведе зустріч із українцями у США, на якій відповість на всі питання уболівальників, а також проведе автограф-сесію.

Напередодні менеджер українського боксера Егіс Клімас в Інстаграмі повідомив, що він разом із боксером і його тренером відправилися до Філадельфії.

Більше інформації по темі: Гвоздик розповів, завдяки кому він став чемпіоном світу

Додамо, що в протистоянні з Дуду Нгумбу букмекерські контори практично не сумніваються у перемозі українського чемпіона. Перемога Олександра Гвоздика оцінюється коефіцієнтом 1,01. А на перемогу француза, який в даний час у рейтингу WBC займає восьму позицію, ставки приймаються з коефіцієнтом 19,00.

При цьому, сам Олександр раніше заявив, що його суперник дуже сильний і всі критики неправі, завчасно списуючи його із рахунків.

Можливо, вас зацікавить: Канадець, який впав у кому після накауту Гвоздика, може не відновитися на 100%