Угорський захисник київського Динамо Тамаш Кадар не спілкується з головним тренером команди Олександром Хацкевичем. Про це він розповів у коментарі XSPORT.

За словами футболіста, в Динамо більшу частину часу він спілкується англійською мовою. Гравець відзначив, що нажаль не знає ні російської, ні української мови, лише пару базових слів. Але цього, як відзначив Кадар, недостатньо для спілкування.

Читайте також: Суркіс поки не збирається звільняти Хацкевича

При цьому він відзначив, що з іншими легіонерами спілкується англійською мовою, а з українцями — жестами, тому що є мало футболістів, які знають англійську.

Крім того, за словами гравця, він не може розмовляти з наставником команди Олександром Хацкевичем, адже той також не знає англійської мови. Тому для спілкування з ним знову ж таки використовується мова тіла.

Це цікаво: Хацкевич прокоментував ганебну поразку від Челсі

Кадаш заявив, що коли він прийшов до Динамо, то дуже мало футболістів знала англійську мову, але зараз ситуація покращилася. Тамаш відзначив, що намагався вчити і польську мову, і українську, і російську, але для нього це дуже складно. Гравець визнає, що він повиненв вчити українську, але вивчення мов йому дається дуже важко.

При цьому він розповів, що всі іноземці в складі команд, окрім бразильців, товаришують і проводять вільний час разом. Але для спілкування з головним тренером їм потрібен перекладач.

Більше інформації по темі: Красніков розповів про конфлікт з Хацкевичем

Як відомо, нещодавно Динамо ганебно вилетіло з Ліги Європи, програвш Челсі 0:8 за сумою двох матчів. Після цього ЗМІ заговорили про відставку Олександра Хацкевича, але президент киян Ігор Суркіс заявив, що тренер продовжить працювати з командою.