Український боксер середньої ваги Сергій Богачук здобув перемогу над американським боксером Клеотісом Пендарівсом. Бій відбувся у Голлівуді на арені The Avalon.

Українець свою перевагу продемонстрував уже в першому раунді, відправивши суперника у нокдаун. Американець зміг відновитися і вдруге на канвасі опинився уже на останніх хвилинах третього раунду.

Читайте також: Український боксер здобув блискучу перемогу нокаутом. Відео

Гонг врятував його, боксер відправився у свій кут на перерву, але на четверий раунд просто не вийшов. Таким чином, український боксер здобув дострокову перемогу технічним нокаутом. Вона стала тринадцятою для нашого боксера на професійному ринзі. Цікаво, що покищо всі свої бої Богачук завершував достроково.

Це цікаво: Український боксер здобув перемогу в андеркарті бою Усик — Гассієв. ВІДЕО

Як відомо, в своєму минулому бою, який відбувся у грудні 2018 року, Сергій Бгачук на вечорі боксу в Карсоні відправив у нокаут в п’ятому раунді боксера з Пуерто-Рико Карлоса Ернандеса.

Нагадаємо, тренує українського боксера відомий американський фахівець Абель Санчес. Цей наставник відомий тим, що він тренує казахстанську зірку нокаутера Генадія Головкіна.

Фахівець заявив, що Сергій Богачук — дуже талановитий боксер, але працювати йому ще є багато над чим. Основною проблемою Санчес вважає відсутність у бійці любительського досвіду. Тому Санчес вважає, що вести цього боксера потрібно поступово, а кидати його на сильних опонентів поки що не варто.