Шевченко про гру проти Люксембургу: Емоції двоякі

0
571

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко розповів, які емоції він відчуває після матчу проти команди Люксембургу. За його словами, вони двоякі. Шевченко радий, що українська команда перемогла, але він і визнає, що українцям пощастило.

Наставник української збірної відзначив, що гра для його команди видалася дуже складною. Шевченко ще раз підкреслив, що у цьому відборі для збірної України не буде легких матчів. А гравці збірної Люксембургу показали сильні бійцівські якості.

Читайте також: Україна врятувалася у матчі проти Люксембургу

Аналізуючи поєдинок, головний тренер зазначив, що його підопічні трохи втратили контроль над грою, програли багато єдиноборств і підбирань. Крім того, українці дозволяли супернику виходити в атаку, чого не можна було робити. Після пропущеного м’яча відразу забили, вийшов такий собі сумбур. Але, як відзначив Шевченко, зараз для нього головне — результат.

За словами тренера, ті футболісти, які вийшли на поле, віддали всі сили для перемоги. Крім того, наставник зазначив, що у нього нема претензій до футболістів. Шевченко бачив, як вони працювали, яку кількість чорнової роботи виконали, старалися. Але те, що було заплановано — не вийшло. Проте, Шевченко ще раз підтвердив, що результат є і це зараз головне.

Більше інформації по темі: Збірна України зіграла на нуль з Португалією

Наставник відзначив, що весняний цикл для збірної України завжди складний. А тому набрані чотири очки — дуже добрий показник. Тепер всі думки гравців і тренерського штабу направлені на підготовку до наступного циклу, який відбудеться у червні.