Збірна України отримає технічні поразки в матчах з Португалією і Люксембургом через Мораеса?

0
1364

Збірна України може отримати технічні поразки в матчах відбору на Євро-2020 в матчах з Португалією і Люксемубргом через натуралізованого бразильця Жуніора Мораеса.

Як відомо, цей гравець отримав українське громадянство перед початком зборів української команди і відразу був викликаний до її складу.

В уставі ФІФА стосовно натуралізованих гравців вказано, що гравець має або народитися на території цієї країни, або його батьки, дідусі чи бабусі народилися на її території, або ж він жив безперервно протягом п’яти років на її території.

Читайте також: Мораес прибув у розташування збірної України

Мораес в лютому 2011 року перебрався у Металург Донецьк. У складі цього клубу він грав до липня, після чого перейшов у софійський ЦСКА. В липні 2012 року гравець повернувся до України знову ж таки в Металург. З того часу до лютого 2017 року футболіст виступав в Україні, після чого поїхав грати у оренду до Китаю.

У червні 2017 він повернувся у Динамо, з якого і перебрався до Шахтаря. Всього в Україні гравець провів шість років і дев’ять місяців. Але безперервно до оренди в Китаї він провів у Україні чотири роки і сім місяців. Хоча в ФІФА чітко прописана цифра у п’ять років.

Більше інформації по темі: Мораес став громадянином України і може зіграти за національну збірну

Таким чином, ФІФА і УЄФА на основі цього може присудити Україні технічні поразки у двох матчах відбору на Євро-2020. В 2016 році схожий інцидент стався з командою Болівії, яка отримала дві технічні поразки за натуралізацію парагвайця Нельсона Кабрери. Правда, тоді цей гравець вже був заграний за збірну Парагваю.