Збірна України з біатлону після завершення сезону 2018/19 повернулася до України. Один із тих, хто продемонстрував найкращий виступ, став Дмитро Підручний, який, нагадаємо, виграв золоту медаль в мас-старті на чемпіонаті світу.

Читайте також: Останню гонку сезону Підручний завершив на межі топ-20

За словами Дмитра, він вже усвідомив, що став чемпіоном світу. Тепер же біатлоніст готовий до заслуженої відпустки. Підручний розповів, що зараз просто насолоджується своєю перемогою, тому він з позитивними думками іде у відпустку. Адже сезону видався дуже важким і йому потрібно відпочити, щоб залікувати отримані травми і відновити сили.

Це цікаво: Підручний потрапив у топ-10 чоловічого мас-старту на ЧС-2019

При цьому, Підручний зазначив, що у майбутньому йому знову хотілося б повернутися не п’єдестал. Тому що ці емоції на все життя — їх неможливо забути. Біатлоніст заявив, що хоче, аби гімн України грав на змаганнях найвищого рівня якомога частіше.

Підсумовуючи, Підручний заявив, що зараз хоче повернутися додому, а вже після цього думати про все інше.

Більше інформації по темі: Підручний виграв золото у персьюті на ЧС-2019

Нагадаємо, раніше тренер чоловічої збірної України Юрій Санітра заявив, що він не очікував, що Дмитро зможе виграти золото на чемпіонаті світу. Для української команди це був сон, який став реальністю.

Санітра відзначив, що тренерському штабу вдалося підвести пік форми Підручного на ЧС-2019 саме на спринт та індивідуальну гонку. Саме тому всі його результати на чемпіонаті світу дуже високі, включаючи дві змішані естафети.

Можливо, вас зацікавить: Підручний чоловічий спринт на ЧЄ-2019 завершив вісімнадцятим