Команда Олександра Усика поки не підписала контракт на дебютний поєдинок проти Карлоса Такама у суперважкій вазі. Про це заявив промоутер українського боксера Едді Хірн. За його словами, сторони поки не змогли дійти згоди щодо організації бою, а тому договір ще не підписали.

Читайте також: Наступний бій Усика можуть перенести?

Промоутер відзначив, що між сторонами є принципова домовленість, але контракт поки не підписаний. Крім того, Хірн заявив, що сторони планують перенести бій на 17 травня, так як 18 числа свій бій проведе чемпіон світу за версією WBC Деонтей Вайлдер.

Це цікаво: Повєткін погодився на бій проти Усика

Хірн відзначив, що конфлікти між трансляторами нікому не потрібні. Тому було прийнято рішення змінити дату бою. Промоутер заявив, що так як Усик переходить у суперважку вагу, з його можливостей потрібно вижимати максимум можливого.

Більше інформації по темі: Усик і Такам домовилися щодо проведення бою

Як відомом, бій Усика відбудеться у США в Чикаго. Спочатку його суперником мав стати росіянин Олександр Повєткін, але пізніше команда росіянина відмовилася від поєдинку з українцем.

Нагадаємо, напередодні Усик отримав престижну нагороду. В рамках церемонії Людина року-2018 українець виграв номінацію Спортсмен року.

Можливо, вас зацікавить: Усик розповів, що йому пропонували поїхати з України. Відео

Раніше Олександр розповідав, що йому не раз пропонували змінити громадянство. Серед країн, які кликали боксера, була і Росія.