Федерації футболу Португалії і Люксембурга подала протест в УЄФА через Мораеса

0
416

Португальська футбольна федерація направила протест до УЄФА по відношенню до законності участі натуралізованого нападника збірної України Жуніора Мораеса в матчі першого кола відбору на Євро-2020.

Про це повідомляє місцеве видання Futebol365. Як відомо, раніше аналогічний протест в УЄФА направила Федерація футболу Люксембурга. В заяві представників федерації йдетьс про те, що інформацію про ситуацію з Мораесом вони отримали після матчу. А тому в них з’явилися сумніви у законності участі цього гравця в грі.

Читайте також: Спортивний юрист прокоментував інформацію про інцидент з Мораесом

Вивчивши питання, федерація прийняла рішення звернутися в УЄФА з проханням переглянути результат матчу проти України.

Як відомо, матч збірної України проти команди Португалії завершився з нічийним рахунком 0:0. А зустріч з Люксембургом українська команда виграла на останніх хвилинах зустрічі — 2:1.

Більше інформації по темі: Збірна України отримає технічні поразки в матчах з Португалією і Люксембургом через Мораеса?

Додамо, що суть інциденту з Мораесом заключається у тому, що згідно правил ФІФА громадянство футболіст може отримати, лише якщо він безперервно проживав на території країни не менше п’яти років.

У свою чергу, Мораес безперервно грав у Україні чотири роки і сім місяців, після чого на чотири місяці поїхав у Китай, а потім знову повернувся до України.

Однак, як заявив спортивний юрист, рішення з цього питання буде приймати ФІФА на основі тих факторів, через які ця організація дозволила Мораесу змінити футбольну асоціацію. На думку юриста, Україні через цей інцидент, швидше за все, технічні поразки не будуть зараховані.