Захисник київського Динамо Микола Морозюк, який на правах оренди грає у турецькому Різеспорі, не хоче повертатися в Україну. Про це розповів сам футболіст.

За його словами, зараз він жалкує, що раніше не перебрався до Туреччини. Тому що у порівнянні з Україною, тут він відчуває себе футболістом. Гравець відзначив, що турецький чемпіонат — це дорогий феєрверк, а Україна — бенгальський вогник, який швидко затухає.

Читайте також: Кравець і Гладкий забивають у Туреччині, Морозюк підвів свою команду. Відео

Морозюк відзнаив, що Туреччина для нього — перезавантаження і новий етап у кар’єрі. Подібної практики у його кар’єрі не було, тому тут для нього все цікаво. При цьому, Микола відзначив, що дуже хоче залишитися в Туреччині.

При цьому, він заявив, що в Україну повертатися не хоче, незважаючи на те, що у нього є діючий контракт з Динамо. Незважаючи на те, що столичний клуб зробив його футболістом, повертатися в Україну у Морозюка немає ніякого бажання.

Це цікаво: Морозюк дебютував у складі нового клубу

Микола наголосив, що мова йде не конкретно про Динамо, а взагалі про український чемпіонат, де грати нецікаво. Хоча, Морозюк зазначив, що, можливо, у нього зараз емоційний підйом, і коли він уляжеться, то він може змінити свою думку. Але поки в Туреччині його все більш ніж влаштовує.

Як відомо, Морозюк виступатиме за Різеспор на правах оренди до закінчення сезону. Гравець уже встиг відіграти у складі клубу шість матчів у турецькій національній першості.

Більше інформації по темі: Захисник Динамо буде виступати в чемпіонаті Туреччини?