Український боксер середньої ваги Дмитро Митрофанов дізнався ім’я свого наступного суперника. Так, наступний свій бій українець проведе 20 квітня у київському Палаці спорту в андеркарді бою Дениса Берінчика.

Читайте також: Митрофанов впевнено переміг свого суперника

Як повідомила прес-служба промоутерської компанії K2 Promotion Ukraine, наступним суперником Митрофанова стане іспанський боксер Хорхе Вальєхо. Як відомо, цей боксер свій попередній бій провів у грудні 2018 року. Тоді він виграв у іншого іспанця Майкла Мора одноголосним суддівським рішенням.

Більше інформації по темі: Митрофанов знищив свого суперника у другому раунді

Що стосується Митрофанова, то 23 лютого цього року він провів бій проти панамського боксера Джеффрі Росалеса, також вигравши одноголосним рішенням суддів. Таким чином, на професійному рингу Митрофанов провів п’ять боїв, у яких здобув чотири перемоги, а один його поєдинок закінчився нічиєю.

Можливо, вас зацікавить: Перспективний українець дізнався ім’я наступного суперника

Як відомо, Дмтро Митрофанов співпрацює з відомим менеджером Егісом Клімасом, який також представляє інтереси інших відомих українців — Василя Ломаченка, Олександра Усика і Олександра Гвоздика.

Крім того, Митрофанов допомагав Ломаченку під час його підготовки до протистояння з Хорхе Лінаресом.

Це цікаво: Українець в андеркарді Усика завершив бій нічиєю. Відео

Додамо, що на професійному ринзі Дмитро Митрофанов дебютував у жовтні 2017 року. Тоді він нокаутом переміг американського боксера Брендона Меддокса на вечорі боксу в США.