У українського боксера Олександра Гвоздика є всі необхідні навички — це все йому дав Бог. Про це заявив тренер українця Тедді Атлас.

За словами тренера, він хоче, аби Олександра знайшов свій стиль боксу і зміг демонструвати свою ідентичність. І, за словами Тедді, йому здається, що вони з Олександром знайшли той стиль, в якому Гвоздику комфортно працювати зі своїми довгими руками, зростом, розумом і роботою ніг. Все це українець продемонстрував у чемпіонському бою проти Адоніса Стівенсона, який Гвоздик виграв ефектним нокаутом.

Читайте також: Гвоздик завершив підготовку до свого першого захисту титулу

Що стосується своєї персони, то Атлас заявив, що хоче бути для Олександра яструбом у небі, який бачить все, що потрібно боксеру і може все контролювати. Який зможе йому порадити, де треба пришвидшитися, а де трохи заспокоїтися.

Це цікаво: Обов’язковий претендент на титул Гвоздика битиметься з росіянином

Тедді Атлас впевнений, що у Гвоздика є всі дані класного боксера, бо це все йому дав Бог. І всі ці якості зібрані разом. А йому, як тренеру, необхідно правильно їх використати. Бо всі люди рано чи пізно помиляються. А по-справжньому хороші речі здатні робити лише чемпіони.

Більше інформації по темі: Гвоздик про свого суперника: Це дуже небезпечний боксер

Нагадаємо, свій наступний бій Олександр Гвоздик проведе тридцятого березня у Філадельфії. Його суперником по добровільному захисту титулу буде французький претендент Дуду Нгумбу.

Можливо, вас зацікавить: Гвоздик розповів, завдяки кому він став чемпіоном світу

Українець вже завершив підготовку до цього двобою і разом з тренером і менеджером Егісом Клімасом прибув до Філадельфії.