Американському проспекту Теофімо Лопесу потрібно провести ще як мінімум два бої перш ніж він зможе вийти на поєдинок проти українського чемпіона Василя Ломаченка. Про це заявив відомий промоутер Боб Арум, розповідаючи про подальшу кар’єру американця.

Читайте також: Арум розповів про найбільший бій для Ломаченка в 2019 році

Так, за словами Арума, наступний бій Лопеса проти чемпіона Європи в легкій вазі буде досить складним. І якщо він зможе перемогти в цьому протистоянні, то наступним його суперником буде суперник рівня Хосе Педраси. Якщо ж він переможе і в цьому бою, то у промоутерської компанії Top Rank не буде причин не організувати його бій з володарем титулів WBA і WBO у легкій вазі Василем Ломаченком у великому шоу.

Це цікаво: Батько перспективного американця: Бій з Ломаченком буде найлегшим в кар’єрі

Арум зазначив, що коли прийде час, то це буде такий поєдинок, який захочуть побачити люди. Промоутер відзначив, що у Лопеса і його батька по сумісництву тренера такі характери, що вони за рахунок свого трештоку зможуть продати п’ять мільйонів платних трансляцій на бій з Ломаченком.

Більше інформації по темі: Американський проспект знає 3-4 різні способи, як перемогти Ломаченка

Нагадаємо, раніше батько Теофімо Лопеса заявив, що для його сина бій проти Василя Ломаченка буде найлегшим у кар’єрі. Що стосується самого проспекта, то в одному з недавніх своїх інтерв’ю він заявив, що знає 3-4 способи як можна виграти у Ломаченка.

Додамо, що Ломаченко, коментуючи заяви Теофімо Лопеса і його батька заявив, що американець в бою з ним відмовиться продовжувати бій до шостого раунду, після чого втече з рингу.

Можливо, це зацікавить: Американець хоче битися з Ломаченком: Проти Педраси він виглядав, як шматок лайна