Федецький про Мораеса: Лише українець розуміє, що значить грати за свою країну

0
591

У збірній України повинні грати лише українські футболісти. Про це заявив колишній захисник команди Артем Федецький, коментуючи тему з натуралізацією Жуніора Мораеса.

За словами гравця, Мораес отримав громадянство, але виклик до головної команди без рішення тренерського штабу він би не отримав. Федецький розповів, що ще раніше спілкувався з Андрієм Шевченком про натуралізацію Марлоса. Екс-гравець збірної вважає, що за українську збірну мають грати лише українці.

Читайте також: Федерації футболу Португалії і Люксембурга подала протест в УЄФА через Мораеса

Федецький заявив, що грати має той же Роман Зозуля. Також Артем висловив своє незадоволення тим, що грають люди з інших країн, а той же Віктор Циганков, на якого полюють топ-клуби з Європи, сидить на заміні. Федецький впевнений, що це неправильно. І цю «лавочку» потрібно прикривати.

Це цікаво: Мораес став громадянином України і може зіграти за національну збірну

Тому що це — збірна України, а не клуб, де все можна робити заради власних інтересів. Федецький відзначив, що у нас є дуже багато талановитої молоді, з якою потрібно працювати. А питання результату — другорядне.

Артем зазначив, що для досягнення результату можна натуралізувати 11 іноземців, але це буде неправильно. Адже наша країна завжди славилася сильними футболістами. А тому важливо мати партіотизм. Бо лише гравець із України розуміє, що значить грати за свою збірну.

Більше інформації по темі: Збірна України отримає технічні поразки в матчах з Португалією і Люксембургом через Мораеса?