Вже сьогодні бій українця Василя Ломаченка проти американця Джервонти Девіса став би великою подією у боксі. Про це заявив сам український чемпіон.

Українець заявив, що це протистояння не лише в майбутньому можна розглядати як мегафайт, а навіть вже зараз. Але, Ломаченко відзначив, що люди, які розуміються на боксі прекрасно знають, що розмови Девіса про бій з ним — це лише привід засвітитися у ЗМІ.

Читайте також: Ломаченко розповів, чому не проводить бій проти Джервонти Девіса

Василь впевнений, що команда Джервонти навряд чи захоче цього бою. Крім того, у них різні промоутерські компанії, транслятори. В організацію такого протистояння, за словами українця, багато «але».

Це цікаво: Мейвезер: Джервонта Девіс не думає про бій з Ломаченком

Василь зазначив, що за своїм менталітетом українські спортсмени більш скромні і звикли доводити все своїми результатами, а не язиком. Василь зазначив, що є дуже багато прикладів, коли спортсмени із США багато говорили, а на ділі нічого не продемонстрували. Той же Майкі Гарсія, який розповідав, що він кращий за Ерола Спенса, а насправді все вийшло зовсім не так.

Більше інформації по темі: Промоутер Ломаченка розповів, чому він не організовує бій проти підопічного Мейвезера

Ломаченко заявив, що для нього неприпустимо спочатку щось сказати, а потім не підтвердити це в ринзі. Василь відзначив, що йому після таких слів було б соромно повертатися додому.

Нагадаємо, наступний свій бій Василь Ломаченко проведе в Лос-Анджелесі проти британця Ентоні Кроли. Поєдинок відбудеться 12 квітня.

Можливо, вас зацікавить: Майкі Гарсія звинуватив Ломаченка у тому, що він ховається за Бобом Арумом