Тедді Атлас допоміг Олександру Гвоздику стати чемпіоном світу у бою проти Адоніса Стівенсона. Про це він розповів у коментарі Video Boxing.

За словами наставника, у десятому раунді Олександр отримав сильний удар. Він зміг його витримати, після чого почав наносити Адонісу потужні і небезпечні удари. Тедді заявив, що хотів якось підтримати Гвоздика, щоб він продовжив працювати у цьому ж ритмі. Тому коли Олександр повернувся у кут, тренер попросив його почати наступний раунд так, як він завершив попередній.

Читайте також: Тренер Гвоздика розповів про сильні сторони українця

А після цього Тедді Атлас попросив свого боксера подумати про життя. Тренер прекрасно розумів, що залишилось всього два раунди, які можуть повністю змінити життя Гвоздика. І Атлас сказав українцеві, що в житті стаються такі речі, які ми контролювати не можемо. Наприклад, ми можемо втратити когось із рідних, чи може статись щось таке, з чим не можливо боротися.

Це цікаво: Гвоздик завершив підготовку до свого першого захисту титулу

Але є і такі речі, які можна контролювати. Тому Гвоздику потрібно контролювати наступні шість хвилин свого життя, так як від цього буде залежати, де він буде жити і що він зможе дати своїм дітям. Тренер попросив українського боксера зібратися і в наступні шість хвилин стати чемпіоном світу.

Як відомо, Гвоздик виграв той бій нокаутом. Після цього Стівенсон довго відновлювався у лікарні.

Можливо, вас зацікавить: Гвоздик розповів, завдяки кому він став чемпіоном світу

Нагадаємо, наступний свій бій Олександр Гвоздик проведе 30 березня у Філадельфії. Наступним його суперником стане француз Дуду Нгумбу.

Актуально: Канадець, який впав у кому після накауту Гвоздика, може не відновитися на 100%