Через проблеми зі здоров’ям лідер збірної України Юлія Джима може пропустити наступний сезон. Про це розповіла сама українська біатлоністка.

За словами Джими, вона дуже не хотіла б пропускати сезон. Але якщо вона не вирішить свої проблеми зі здоров’ям, то їй доведеться це зробити. Тому зараз їй потрібно пройти всі консультації з лікарями і вирішити, як можна це вирішити. І вже після цього Джима буде приймати рішення стосовно свого майбутнього.

Читайте також: Джима на змогла потрапити до топ-30 гонки переслідування в Солт-Лейк-Сіті

Також Юлія підбила підсумки минулого сезону. Спортсменка вважає, що його не можна назвати невдалим. За її словами, до критики вона вже звикла. А сезон вийшов непоганий як для неї, так і для команди, так як медалі є і на ЧС, і на ЧЄ і на юніорському чемпіонаті, етапах Кубку світу. Джима відзначиила, що українські біатлоністи брали не кількістю нагород, а якістю виступів.

Це цікаво: Джима стала найкращою українською спортсменкою у грудні

Джима зазначила, що перед початком сезону вона захворіла. Тому на перші три гонки її вистачило, а потім вона виступала вже на фоні хвороби. Аналогічна ситуація у шведа Ліндстрема, який пропустив через це сезон. А Юлія вирішила продовжувати, тому такі і результати.

Більше інформації по темі: Джима може пропустити весь етап Кубка світу в Хохфільцені

Як відомо, Юля Джима в цьому сезоні виграла індивідуальну гонку в Поклюці, на ЧЄ в Естерсунді вона виграла бронзову нагороду в естафеті. А у загальному заліку Кубка світу Юлія завершила сезон на 37 позиції.

Можливо, вас зацікавить: Джима виграла золото в індивідуальній гонці в Поклюці