Наступний суперник Олександра Гвоздика французький боксер Дуду Нгумбу дуже небезпечний. Про це напередодні бою розповів сам український боксер.

За словами Гвоздика, він переглядав поєдинки свого суперника. В них він проводив по 12 раундів, при цьому чудово дихаючи. Гвоздик відзначив, що його опонент не найшвидший у світі, але він дихає чудово і легко може пройти дванадцять раундів.

Читайте також: Тренер Гвоздика розповів, що допомогло українцеві стати чемпіоном

За словами українця, те, що його супернику 37 років — це не його мінус. Навпаки, у нього є досвід. Крім того, незважаючи на те, що він не найсильніший панчер, із захистом у нього все впорядку.

Це цікаво: Гвоздик завершив підготовку до свого першого захисту титулу

Українець впевнений, що у поєдинку проти цього суперника потрібно бути постійно готови, що він може влучити. Олександр зазначив, що якби Нгумбу ще й сильно бив, то це однозначно було б дуже великим плюсом для нього як боксера.

Більше інформації по темі: Обов’язковий претендент на титул Гвоздика битиметься з росіянином

Однак, навіть те, що у нього нема панечерських здібностей, не робить його «мішком». Дуду — непоганий суперник. Для нього бій з Гвоздиком — останній шанс споробувати виграти тутул. І тому він в цьому бою має бути повністю мотивованим і залишити всі сили в ринзі.

Актуально: Гвоздик про свого суперника: Це дуже небезпечний боксер

Гвоздик відзначив, що із його попередніх опонентів Дуду Нгумбу найбільше схожий на Мехді Амара. Олександр вважає, що в бою проти нього француз не буде форсувати події, а спробує переграти його, як це свого часу намагався зробити Амар.

Гвоздик зазначив, що у тому бою виглядав не найкращим чином. А тому зараз він має гарно підготуватися і виправити старі помилки.