Донецький Шахтар цікавиться черговим футболістом із Бразилії. Цього разу український клуб поклав око на 18-річного центрального оборонця Атлетико Паранаенсе Кевема. Як повідомляють бразильські журналісти, представники донецького клубу спостерігали за грою футболіста у одному з матчів чемпіонату штату.

Читайте також: Ще один бразилець хоче залишити Шахтар

Відзначається, що за переход цього футболіста гірники готові заплатити біля 500 тисяч доларів. Саме стільки український клуб готовий витратити на купівлю 70% прав на футболіста. При цьому, керівництво Атлетико Паранаенсе поки не поспішає продавати гравця і хоче почекати з цим до завершення сезону.

Напередодні президент клубу заявив, що отримав три пропозиції про трансфер футболіста. Додамо, що трансферне вікно у Бразилії закривається третього квітня.

Це цікаво: Шахтар може відпустити одного зі своїх бразильців на Батьківщину

Як відомо, Шахтар у це міжсезоння серйозно підсилив склад новими виконавцями із Бразилії. Останнім часом клуб робить ставку на молодих виконавців, яких підписують на перспективу.

При цьому, генеральний директор клубу Сергій Палкін у одному зі своїх недавніх інтерв’ю заявив, що Шахтарю стало важче підписувати талановитих бразильців. Справа у тому, що такі гранди, як Барселона і Реал раніше купувала вже розкручених гравців у Європі. А тепер ці клубу напряму ідуть в Бразилію і просто розривають місцевий ринок божевільними сумами трансферів.

Більше інформації по темі: Палкін розповів про те, як виграв конкуренцію за бразильця у Челсі

Шахтар такі гроші витрачати не готовий. Тому команді доводиться конкурувати в таких складних умовах. За словами Палкіна, у боротьбі за Тете, якого клуб підписав за 15 мільйонів, Шахтарю вдалося випередити лондонський Челсі.