Олександр Гвоздик перемогою завершив свій дебютний захист титулу чемпіона світу у напівважкій вазі за версією WBC. У бою проти француза Дуду Нгумбу все завершилося трохи не так, як навіть хотів сам українець — у п’ятому раунді опонент українця травмував ногу і не зміг продовжити бій. А тому офіційний результат цього поєдинку — перемога Гвоздика технічним нокаутом.

Читайте також: Тренер Гвоздика розповів, що допомогло українцеві стати чемпіоном

Розпочався цей поєдинок доволі прогнозовано. Український боксер заволодів ініціативою і працював першим номером. В свою чергу, його суперник намагався контратакувати і пробивати назустріч. Прое, ефективніше в стартовій трихвилинці виглядав усе ж український чемпіон.

Другий і третій раунди пройшли за тим же сценарієм. Гвоздик особливо не поспішав і не вкладувався в удари. Дуду починав робити трохи більше зайвих рухів, що давало українцеві можливість більше влучати.

Це цікаво: Гвоздик про свого суперника: Це дуже небезпечний боксер

В четвертому раунді суперники трохи підняли темп. При цьому, Нгумбу, намагаючись протистояти атакам Олександра, дуже багато йшов у клінч і в’язав поєдинок. Суддя за це виніс йому усне попередження. В кінцівці раунду Гвоздик провів декілька влучних комбінацій, але серйозного урону супернику не завдав.

П’ятий раунд так само проходив під контролем Гвоздика. В одному з епізодів біля канату українець проводив свою атаку, суперник намагався відійти назад і, схоже, підвернув ногу. Суддя зупинив бій, даючи йому можливість відновитися, Дуду порадився зі своїми тренерами і вони прийняли рішення зупинити бій.

Можливо, вас зацікавить: Гвоздик розповів про свої цілі на 2019 рік

Претендент був дуже засмучений тому, що не може продовжити цей бій. Хоча, по перших п’яти раундах шансів на успіх у нього практично не було. Не менше засмутився і Гвоздик, який свій дебютний захист титулу розраховував відстояти більш ефектно.