Олександр Гвоздик не розуміє, чому Дуду Нгумбу відмовився продовжувати бій проти нього. Про це українець заявив у інтерв’ю після поєдинку.

За словами Гвоздика, він не знає, що сталося із суперником насправді. Але він впевнени, що серйозного там нічого не було. А тому він не розуміє, чому так сталося. Олександр відзначив, що, можливо, Дуду приїхав відбути номер. І через це йому дуже прикро, адже хотілося провести більше раундів.

За перші п’ять раундів, як відзначив Гвоздик, йому не вдалося нічого показати. Спочатку у нього була невелика нервовість, а коли вона почала вже проходити, то бій вже і завершився. Саме в той момент, коли Олександр, за його словами, почав входити у свій темп і ритм. Гвоздик заявив, що фанати, швидше за все, залишились незадоволені боєм. Але зробити він нічого не може, так як суперників для себе він сам не може підбирати.

Що стосується наступного бою Гвоздика, то він відзначив, що наступним має бути обов’язковий захист проти Маркуса Брауна. Проте, якщо промоутери зможуть домовитися про об’єднання титулів, то буде уніфікація. Проте, за словами Гвоздика, зараз він про це не думає, так як хоче взяти невелику паузу і трохи відпочити.

При цьому, українець відзначив, що у цьому році хотів би провести ще два поєдинки.

Як відомо, перший захисти титулу Олександра Гвоздика проти Дуду Нгумбу завершився перемогою українця технічним нокаутом у п’ятому раунді. Француз отримав травму і відмовився продовжувати поєдинок.