Олександр Усик продовжує свою підготовку до дебютного поєдинку у суперважкій вазі. Як відомо, суперником українця стане камерунський супертяж Карлос Такам.

За словами Олександра, його суперник — серйозний хлопець, адже він знаходиться в топі за всіма версіями. Крім того Усик відзначив, що Такам — рухливий, а не статичний боєць. Олександра зазначив, що Карлос гарно рухався у поєдинку проти Ентоні Джошуа. А тому українець очікує, що їх бій вийде дуже хорошим.

Читайте також: Промоутер назвав потенційні дати бою Усика з Такамом

Усик розповів, що зараз займається тим, що переглядає бої Такама і напрацьовує тактику на цей поєдинок. При цьому, Олександра відзначив, що головне завдання для нього зараз — пройти тренувальний табір і виконати поставлене перед ним тренерським штабом завдання.

Це цікаво: Промоутер: Усик і Такам ще не підписали контракт

Усик нагадав, що практично два місяці вже готується до бою. Спочатку боксер працював над важкою атлетикою, після цього він перейшов до боксу. Також Усик відзначив, що почав у тренуваннях також робити нові речі, але детально розповідати про них відмовився.

Більше інформації по темі: Наступний бій Усика можуть перенести?

Боксер заявив, що йому потрібно всі правильні м’язи переробити в робочі. Також він зазначив, що багато м’язів йому теж не потрібно, адже впаде коефіцієнт корисних дій, зменьшиться швидкість. А Усику вони потрібні. Тому зараз він ставить ціль набрати для початку 98 кг.

Раніше стало відомо, що Усик точно проведе бій проти Карлоса Такама. Проте, сторони поки не визначилися з датою проведення поєдинку — він пройде або 17 або 25 травня.