Юнацька збірна України U-17 не зможе потрапити до числав учасників фінальної частини чемпіонату Європи. В заключному матчі еліт-раунду кваліфікації команда Володимира Єзерського будь-що мала вигравати у іспанців. Але, нажаль, наша команда програла, а тому завершила свої виступи на турнірі.

У першому таймі перевага була на боці іспанських футболістів. Збірна Іспанії створила три гольові моменти у перш 45 хвилин, а наші хлопці змогли відповісти їм на це лише одним. У складі української команди найкращим гравцем був воротар Руслан Нещерет, у якого було дуже багато роботи і який постійно виручав свою команду.

Читайте також: Збірна України (U-17) з перемоги розпочала еліт-раунд відбору на Євро-2019

Українці намагалися грати проти Іспанії від оборони, вичікуючи свого шансу в контратаці. В другому таймі наша хлопці трохи змогли вирівняти статистику ударів, але це стосувалося лише ударів у сторону воріт, у площину в нас їх не було.

У свою чергу, Іспанію влаштовувала навіть нічия, а тому ця команда грала вже не так активно, як у першій половині. При цьому, вони все ж таки змогли забити на останній хвилині протистояння (відзначився Турр’єнтес), перекресливши останні надії української команди на успіх.

Еліт-раунд Євро-2019 (U-17). Група 5

31.03.2019

Україна — Іспанія — 0:1

Гол: Турр’єнтес (90)

Україна: Нещерет, Егбуджуо (Рубчинський, 78), Забарний, Батагов, Вівчаренко, Кобилянський, Судаков, Скорко, В’юнник, Гончарук (Ванат, 61), Блізніченко.

Підсумкове турнірне становище: Іспанія — 9 (3), Греція — 6 (3), Україна — 3 (3), Косово — 0 (3)