Колишній боксер Флойд Мейвезер, який є промоутером зіркового американця Джервонти Девіса, не хоча виставляти свого боксера на поєдинок з Василем Ломаченком. Про це заявив менеджер українського чемпіона Егіс Клімас.

За його словами, незважаючи на те, що Девіс викликає Ломаченка на бій, але його промоутер — дуже розумний і він розуміє, що відбудеться, якщо Джервонта вийде в ринг проти україця. А тому, як заявив Егіс Клімас, Мейвезер ніколи не піде на те, щоб погодитися боксувати з Василем, адже він точно знає, чим це закінчиться для Джервонти Девіса.

Читайте також: Ломаченко про бій з Девісом: Це мегафайт

При цьому, Егіс відзначив, що якби такий бій вдалося організувати, то він був би хорошим, адже Девіс — потужний боксер. Проте, Клімас впевнений, що американець не настільки хороший, щоб виграти у Василя Ломаченка.

Більше інформації по темі: Ломаченко розповів, чому не проводить бій проти Джервонти Девіса

Як відомо, раніше про бій проти Джервонти також розповідав сам Ломаченко. За його словами, такий поєдинок вже зараз міг би отримати статус мегафайту. Однак, Василь впевнений, що Джервонта не хоче виходити в ринг проти нього, а намагається таким чином привернути до себе увагу.

Можливо, вас зацікавить: Мейвезер: Джервонта Девіс не думає про бій з Ломаченком

Український чемпіон зазначив, що цей бій буде складно організувати через те, що у них різні промоутери і транслятори. Крім того, Ломаченко впевнений, що сам Девіс не хоче виходити з ним у ринг. Українець раніше вже заявляв, що Джервонта під час їхнього бою втіче в середині поєдинку.