Український боксер Артем Хегай, який виступає у другій найлегшій вазі, здобув свою п’ятнадцяту перемогу на професійному ринзі. Так, на вечорі боксу у російському Володимирі українець здобув перемогу над боксером із Танзанії Хайдарі Мчаньо.

Бій проходив повністю під диктовку українського боксера і після восьмого раунду його опонент відмовився продовжувати поєдинок.

Читайте також: Перспективний український боксер свій наступний бій проведе в Росії

Як відомо, у своєму попередньому поєдинку Арнольд Хегай бився у Філадельфії проти американця Хорхе Діаса. Ту зустріч наш боксер завершив перемогою одноголосним суддівським рішенням.

Це цікаво: Перспективний українець здобув чергову перемогу

Цікаво, що в тому поєдинку Хегай десь до середини бою поступався у активності американцеві, але його удари були більш точними. А в другій половині бою перевага була вже за Хегаєм, який був дуже близьким до нокауту. У шостому раунді він навіть зміг відправити опонента у нокдаун, але той зміг піднятися і продовжити поєдинок.

При цьому, американець дотримався до завершення бою і у підсумку судді віддали перемогу українському боксеру з рахуном 72:79 і двічі 74:77.

Більше інформації по темі: Стало відомо, коли перспективний українець проведе наступний бій

Відзачимо, що раніше Арнольд Хегай кинув виклик чемпіону світу за версією WBO Ісааку Догбое. Проте останній проігнорував звернення Хегая.

Додамо, що Арнольд нещодавно увійшов до топ-15 за лінією WBO. Як відомо, свою кар’єру Хегай починав як тайський боксер. В цьому виді спорту він провів більше тридцяти поєдинків, ставши чемпіоном світу. Після цього в 2015 році він дебютував як класичний боксер.