Російський боксер суперважкої ваги Олександр Повєткін зацікавлений у проведенні поєдинку проти абсолютного чемпіона світу у важкій вазі Олександра Усика в його дебютному поєдинку в супертяжах. Про це росіянин заявив у коментарі Octagon TV.

За його словами, Усика як супертяжа він оцінює нормально, тому що Олександра — серйозний і дуже хороший боєць. Повєткін відзначив, що не знає точної ваги українця. Але, за його словами, візуально Усик виглядає не менше, ніж він.

Читайте також: Повєткін погодився на бій проти Усика

Крім того, російський боксер відзначив, що Усик може нокаутувати своїх суперників. У якості прикладу Повєткін згадав бій українця проти Тоні Белью, який на думку росіянина є дуже непростим суперником, але Усику вдалося його нокаутувати.

Більше інформації по темі: Повєткін про бій з Усиком: Поки немає точної інформації

Також Олександр Повєткін зазначив, що йому цікавий бій проти українського боксера. Тому що Усик — олімпійський чемпіон, майстер своєї справи. Повєткін відзначив, що прийшов у бокс для того, аби боксувати з найсильнішими, а тому він готовий вийти в ринг проти Усика.

Це цікаво: В Повєткіна кажуть, що не ведуть переговори з Усиком бо в них інші плани

Як відомо, Олександр Усик в травні проведе свій дебютний бій в суперважкій вазі. Раніше команда українця повідомила, що запропонувала Повєткіну вийти в ринг з Усиком. Росіяни взяли час на роздуми, що підтверджував промоутер Повєткіна Андрія Рябінскій. Проте пізніше менеджер росіянина Вадим Корнілов заявив, що Повєткін не розглядає можливість проведення бою проти Усика.

Як заявив пізніше промоутер Усика Едді Хірн, росіяни хотіли отримати завеликий гонорар за цей поєдинок. А тому команда Усика домовилась щодо проведення дебютного бою в супертяжах із боксером із Камеруну Карлосом Такамом. Цей бій може вібдутися 17 або 25 травня.