Експерт: Питання натуралізації Мораеса — це питання іміджу ФФУ

0
1012

Питання натуралізації бразильського нападника Жуніора Мораеса — це питання іміджу ФФУ. Таку думку висловив відомий коментатор і футбольний експерт Віктор Вацко.

Читайте також: Федецький про Мораеса: Лише українець розуміє, що значить грати за свою країну

За словами експерта, він не забув про збірну України U-17, яка змогла вийти на Євро, але не поїхала туди через те, що в її складі зіграли двоє дискваліфікованих гравців. І Віктор іронічно запитує: «А кого тоді покарали?».

Що стосується ситуації з Мораесом, то Віктор Вацко сподівається, що цього разу юристи Федерації футболу України все продумали і це питання буде закрите. Інакше у національної збірної України у відборі на Євро-2020 після двох поєдинків замість чотирьох очок буде нуль.

Це цікаво: Федерації футболу Португалії і Люксембурга подала протест в УЄФА через Мораеса

Вацко відзначив, що він до кінця не вірив у те, що ситуація аж настільки серйозна. За його словами, команда билася на полі, а в кабінеті хтось не зміг правильно прочитати нормативи. І через цей нонсенс тепер може постраждати команда.

Як відомо, перед стартом відбору на Чемпіонат Європи 2020 року Жуніор Мораес отримав громадянство, після чого отримав дебютний виклик у збірну України.

Більше інформації по темі: Спортивний юрист прокоментував інформацію про інцидент з Мораесом

Проте після матчів з Португалією — 0:0 і Люксембургом — 2:1 стало відомо, що Мораес не проживав безперервно на території України п’ять років, як цього вимагають правила ФІФА, а лише чотири роки і вісім місяців.

Федерації футболу Португалії і Люксембургу направила зверення в дисциплінарний комітет ФІФА з проханням розглянути ці порушення. Тепер з української команди можуть зняти набрані у відборі 4 очки.

Можливо, вас зацікавить: Збірна України отримає технічні поразки в матчах з Португалією і Люксембургом через Мораеса?