Півзахисник київського Динамо Че Че офіційно став футболістом Сан-Паулу. Про це бразильський клуб повідомив у своєму Твіттері.

Як відомо, раніше була інформація, що трансфер Че Че обійдеться Сан-Паулу в п’ять мільйонів єрво. А термін дії його контракту з новим клубом складе чотири роки. Нагадаємо, до складу української команди цей футболіст приєднався влітку 2018 року. Тоді за його перехід київський клуб заплатив 4,8 мільйона євро.

Читайте також: Півзахисник Динамо близький до трансферу в Сан-Паулу

В нинішньому сезоні на рахунку гравця п’ятнадцять матчів у футболці команди Олександра Хацкевича, в яких він зміг віддати одну гольову передачу.

Відзначимо, що згідно інформації бразильських журналістів, Сан-Паулу хотів підписати гравця за 4,5 мільйона євро. У свою чергу, кияни хотіли отримати за цей трансфер не менше 5,5 мільйна. У підсумку, сторони зійшлися на цифрі у п’ять мільйонів. Напередодні Че Че пройшов медичний огляд у своєму новому клубі.

Це цікаво: Бразильський захисник Динамо може повернутися на Батьківщину

Додамо, що у послугах гравця був особисто зацікавлений головний тренер Сан-Паулу, під орудою якого бразилець виступав іще в Палмейрасі. При цьому, сам Че Че спочатку не хотів залишати Київ. Його агент у одному із інтерв’ю розповів, що футболіст готовий доводити головному тренеру, що він достойний грати в основі клубу.

Сам Че Че розповідав, що вже повністю адаптувався у команді і зміг подружитися з футболістами клубу. Проте, потрапити до основного складу він так і не міг. Його агент натякав на певні неприємні речі, які відбуваються всередині команди, які дуже засмучують гравця.

Можливо, вас зацікавить: Захисник Динамо не спілкується з головним тренером, бо той не знає англійської