Київське Динамо отримало серйозне покарання від УЄФА. Так, в наступному матчі під егідою організації вдома українська команда гратиме із частково закритими секторами. Мова йде про 41-62 сектори НСК Олімпійський.

Таке рішення дисциплінарний комітет УЄФА виніс через дії уболівальників українського клубу під час гри проти Олімпіакоса в 1/16 фіналу Ліги Європи. Крім того, столичний клуб зобов’язаний вивісити на трибунах банер з логотипом УЄФА і написом «#EqualGame».

Читайте також: Динамо не змогло виграти у друголігового Полісся

Нагадаємо, під час гри проти Олімпіакоса глядачі кидали на поле стороні предмети. Крім того, ними використовувалась піротехніка на трибунах. Деякі фанати блокували проходи на трибунах і намагалися вибігти на поле. Після гри УЄФА повідомив, що проти команди уло відкрито дисциплінарне провадження.

Додамо, що це не єдина справа проди Динамо в дисциплінарному комітеті УЄФА. Найближчим часом буде розгляута скарга лондонського Челсі на київський клуб. Нагадаємо, лондонці повідомили в УЄФА про расистські образи на адресу свого футболіста Каллума Хадсона-Одоі під час гри у Києві.

Це цікаво: Захисник Динамо не спілкується з головним тренером, бо той не знає англійської

Якщо інспектори після вивчення матеріалів справи знайдуть докази причетності фанатів українського клубу до цього порушення, проти української команди можуть відкрити дисциплінарну справу.

Як відомо, після заяви Челсі київський клуб виступив із зверненням, у якому запевнив, що провів власний розгляд справи і не знайшов фактів расизму по відношенню до гравця лондонського Челсі.

Більше інформації по темі: Динамо не виплатило своїм гравцям преміальних на 750 тисяч доларів

Нагадаємо, раніше УЄФА частково закрив трибуни донецькому Шахтарю через расистську поведінку фанатів клубу.