На сьогоднішній день київське Динамо достойно представляє Україну у Лізі Європи. Про це заявив головний тренер столичного клубу Олександр Хацкевич.

За його словами, незважаючи на критику команди після розгромних поразок від Челсі в 1/8 фіналу Ліги Європи, він точно впевнений, що після цього його команда стала сильнішою. А тому він позитивно оцінює її виступи у цьогорічній єврокубковій кампанії.

Читайте також: Суркіс поки не збирається звільняти Хацкевича

Хацкевич впевнений, що його футболісти достойно представляли і клуб, і Україну на європейській арені. Київське Динамо показало, що команда була готова до того, щоб грати по два поєдинки на тиждень.

Крім того, Олександр Хацкевич зазначив, що за ті два роки, які він працює в Динамо у якості головного тренера, він зміг навчитися подавляти всілякі внутнішні психологічні невдачі. Тренер заявив, що у нього немає часу на переживання і страждання, тому що у його команди дуже насичений графік матчів. А тому в нього вже є імінітет до стресових ситуацій.

Більше інформації по темі: Хацкевич прокоментував ганебну поразку від Челсі

Нагадаємо, київське Динамо в нинішньому сезоні завершило свої виступи в Лізі Європи двома поразками від лондонського Челсі в 1/8 фіналу — 0:3 і 0:5, встановивши антирекорд за пропущеними м’ячами на своєму полі.

Після цього в ЗМІ заговорили про можливу відставку Олександра Хацкевича з посади наставника клубу. Але в одному із інтерв’ю президент киян Ігор Суркіс заявив, що поки не розглядає варіант із відставкою головного тренера і Хацкевич буде продовжувати тренувати команду.

Актуально: Красніков хоче звільнити Хацкевича з Динамо