Наступний бій Дениса Берінчика, який він проведе 20 квітня проти японського боксера Ніхіто Аракави у київському Палаці Спорту, може стати останнім українським поєдинком боксера.

Читайте також: Берінчик дізнався ім’я свого наступного суперника

Як інформують джерела, володарем титулу WBO International зацікавилися промоутери із США. Вони вийшли на промоутерську компанію К2 з пропозицією співпраці. Якщо сторони підпишуть цей договір, то наступні бої Берінчика будуть проходити в США.

Відзначимо, що така співпраця — не нова для компанії К2. В минулому році вона аналогічним чином підписала договір про спільне ведення справ Олександра Усика з британським промоутером Едді Хірном, який організував для українця бій з Тоні Белью в Манчестері, який, нагадаємо, Усик виграв нокаутом.

Це цікаво: Берінчик збирається переходити в ММА?

Відзначається, що остаточне рішення по Берінчику буде прийнято вже після його поєдинку з Аракавою. Очікується, що представники американської промоутерської компанії приїдуть в Київ, щоб вживу переглянути цей бій.

Нагадаємо, Денис Берінчик на професійному ринзі провів 10 поєдинків, здобув 10 перемог, 7 із яких — нокаутом. Промоутер українця Олександр Красюк раніше заявляв, що в цьому році Денис проведе близько чотирьох боїв.

Більше інформації по темі: Берінчик до кінця року може стати офіційним претендентом на пояс Ломаченка

Додамо, що сам Берінчик раніше заявляв, що він дуже хоче провести бій в Британії або США. Крім того, він заявив, що готовий в США вийти в ринг проти Василя Ломаченка. Берінчик впевнений, що цей двобій викликав би інтерес у американської публіки.