Півзахисник Динамо Вітор Буено прибув до Бразилії для підписання контракту з новим клубом. Мова йде про команду Сан-Паулу. Сам футболіст повідмив про це в своєму профілі у соціальній мережі Інстаграм.

Як відомо, раніше була інформація, що клуб, який до цього оформив трансфер динамівця Че Че за п’ять мільйонів євро, також хоче отримати Буено. Відзначимо, що права на Буено належать іншому бразильському клубу — Сантосу.

Читайте також: Бразильський клуб оголосив про перехід гравця Динамо

Ще 31 березня ЗМІ повідомили про те, що футболіст залишив Київ і вилетів до Бразилії. Крім того, джерела повідомляли, що гравець в Україну не повернеться навіть у випадку невдалих переговорів із Сан-Паулу, а спробує піти в оренду в іншу місцеву команду.

Більше інформації по темі: Півзахисник Динамо близький до трансферу в Сан-Паулу

Нагадаємо, що повернути Буено також хотів Сантос, який і володіє правами на гравця. Але при цьому клуб хотів домовитися з киянами, щоб Дерліз Гонсалес, який грає у нього в оренду, залишився у розташуванні бразильців до 2020 року, як це прописано в угоді. Однак, Дерліз не хоче залишатися, так як у Сантоса є перед ним борги по заробітній платі.

Можливо, вас зацікавить: Динамо переглядає молодого бразильця

Що стосується Буено, то в київському клубі йому не вдалося завоювати місце в основному складі. Головний тренер Динамо Олександр Хацкевич надає йому мало ігрового часу. За весь час футболіст відіграв за киян у трьох поєдинках, в яких результативними діями гравцеві відзначитися не вдалося.

Як відомо, Сан-Паулу в минулому сезоні в чемпіонаті Бразилії фінішував на п’ятій позиції.