Легендарний американський боксер Флойд Мейвезер не хоче повертатися в ринг заради реваншу проти Менні Пакьяо. За словами Флойда, інформація про їх можливий реванш це лише чутки.

Мейвезер відзначив, що ці розмови ніяким чином не відповідають істрині. Крім того, колишній боксер зазначив, що вірити потрібно лише тому, про що він говорить. І якщо Флойд нічого не казав про реванш, значить його не буде і це все неправда.

Читайте також: Пакьяо завершить кар’єру, якщо не отримає реванш з Мейвезером

Як відомо, інформація про можливий реванш Флойда з Менні Пакьяо пішла від батька боксера Флойда Мейвезера-старшого. В одному зі своїх недавніх інтерв’ю він заявив, що Флойд може провести бої проти Пакьяо, або Едріена Бронера, який програв Пакьяо в останньому своєму поєдинку.

Можливо, вас зацікавить: Тренер Пак’яо впевнений, що філіппінець може побити Мейвезера в реванші

Букмекерські контори швидко відреагували на слова батька легендарного боксера і почали прийом ставок на його бій з філіппінцем. Так, перемогу Флойда аналітики оцінили коефіцієнтом 1,5, а на успіх Пакьяо можна поставити з коефіцієнтм 2,6.

Більше інформації по темі: Майвезер і Пакьяо оголосили про матч-реванш. ВІДЕО

Додамо, що у Менні Пакьяо на 13 липня запланований поєдинок в США. Відзначається, що він може вийти в ринг проти Кіта Турмана в титульному бою в напівсередній ваговій категорії. Сторони ведуть переговори і дуже близькі до підписання контракту на бій.

Нагадаємо, Пакьяо нещодавно у Твіттері запропонував своїм фанатам вибрати йому наступного суперника. 73% користувачів проголосували за Флойда Мейвезера, 13% віддали свої голоси за Кіта Турмана, 9% хочуть побачити бій Менні проти Денні Гарсії і 5% — проти Шона Портера.