Менеджер чемпіона світу у напівважкій вазі Олександра Усика Егіс Клімас не вірить в те, що суперник українця по його останньому бою Дуду Нгумбу дійсно травмувався в поєдинку проти Олександра. Про це Клімас заявив у коментарі boxingtalk.com.

Читайте також: Гвоздик: Можливо, Нгумбу приїхав відбути номер

За словами менеджера, коли український боксер зрозумів, що йому потрібно робити і став більше тиснути суперника, той здався і сказав, що травмувався.

Це цікаво: Гвоздик виграв у Нгумбу — суперник травмувався у п’ятому раунді. Відео

При цьому, Клімас зазначив, що точно сказати, чи була там травма у француза, чи її не було, він не може. Проте менеджер декілька разів переглянув відео цього еіпзоду і за його словами, це не було схоже, що Нгумбу щось порвав або розтягнув — він просто раптово ледь не опинився на канвасі.

Клімас зазначив, що на його дукмку, боксер просто вирішив, що з нього досить і він більше не хоче битися.

Більше інформації по темі: Гвоздик про свого суперника: Те, що йому 37 — це не мінус

Нагадаємо, Олександр Гвоздик виграв у Дуду Нгумбу у п’ятому раунді. Офіційний вердикт бою — технічний нокаут. Додамо, що сам українець дуже засмутився такому результату. За його словами, він тільки починав входити в ритм, а бій уже завершився.

Крім того, Гвоздик також відзначив, що швидше за все ніякої травми там не було і його суперник приїхав боксувати лише заради чеку. При цьому, українець вибачився перед фанатами, заявивши, що не він підбирає собі суперників.

Актуально: Тренер Гвоздика розповів, що допомогло українцеві стати чемпіоном

Також Олександр розповів, що в цьому році хоче провести ще мінімум два бої. Але перед цим він хоче взяти паузу і трохи відпочити разом зі своєю сім’єю.