Футбольний клуб Динамо-Брест через конфлікт з Білоруською федерацією футболу хотів би виступати у чемпіонаті іншої країни. Про це розповів керівник клубу Олександр Зайцев. За його словами, він вже тричі спілкувався з представниками Федерації футболу України з цього питання.

За його словами, також розглядався варіант з чемпіонатом Польщі. При цьому, Зайцев відзначив, що розуміє, наскільки складно буде втілити в життя цю ідею. Адже у чемпіонатів різні календарі. Крім того, він відзначив, що Україна і Польща — великі країни. А прихід нового кубу буде порушувати баланс, який є в чемпіонатах. Також Зайцев заявив, що важко буде для його клубу пробиватися із самих низів на вершину.

Читайте також: Мілевський розповів, як залишив угорський клуб: Довелося збрехати про весілля. Відео

При цьому, за його словами, найреальніший варіант для його клубу — це Литва. Він уже провів переговори з місцевою федерацією, у клубу і цієї ліги співпадають календарі, а також плюс в тому, що там немає ліміту на легіонерів. Єдина проблема, яка є на даний момент — відразу включити команду до Вищої ліги.

Нагадаємо, конфлікт у Динамо-Брест з білоруською федераціюєю траває з 2017 року. Причина — транфсерний бан, який наклали на клуб за небажання платити компенсацію Неману за перехід в клуб Савицького.

Більше інформації по темі: Мілевський скаржиться, що у Бресті в роздягальні йому навіть послати нема кого

Додамо, що в складі брестського клубу виступає добре відомий українським уболівальникам Артем Мілевський.

Відзначимо, що чемпіонат Білорусі розпочався зовсім нещодавно. Динамо-Брест після першог туру йде на четвертій позиції. В стартовому поєдинку команда переграла Торпедо-БелАЗ.