Карпати знищили Ворсклу у Львові

0
354

Львівські Карпати в матчі 23 туру чемпіонату України з футболу на своєму полі розгромили полтавську Ворсклу. Гра завершилася перемогою господарів з рахунком 4:0.

В першому таймі леви відразу взяли ініціативу у свої руки і створили декілька небезпечних моментів. А першого гола уболівальникам довелося чекати близько півгодини. На 26 хвилині Понде вискочив на побачення з голкіпером після передачі Шведа і свій шанс використав ідеально.

Трохи більше ніж через десять хвилин львівський клуб знову вийшов вперед. Цього разу з кута поля виконав навісну передачу Онгла, першим на м’ячі біля воріт був Швед, який і подвоїв рахунок. До перерви більше голів не було забито, а тому на перерву клуби пішли за переваги львів’ян у два м’ячі.

В другому таймі малюнок гри не мінявся — леви контролювали м’яч. На 62 хвилині Йода віддав пас на Шведа, який вискочив на побачення з голкіпером і впевнено перекинувши через нього м’яч, зробив рахунок уже розгромним.

А на 70 хвилині у своєму штрафному порушив правила Чижов, через що арбітр призначив пенальті у ворота гостей. З точки пробивати взявся Абдул, який встановив остаточний рахунок цього протистояння — 4:0.

Більше інформації по темі: Ворскла залишилась без головного тренера

Таким чином, Карпати здобули розгромну перемогу над командою Віталія Косовського у його дебютній зустрічі в якості наставника полтавського колективу.