Василь Ломаченко захистив свої титули в бою проти британця Ентоні Кроли. Зробив українець це дуже ефектно, відправивши суперника у важкий нокаут в четвертому раунді.

Бій розпочався за класичною для Ломаченка схемою — українець «читав» свого опонента, а тому в першому раунді практично не атакував. Крола, який обіцяв у цьому поєдинку сенсацію, також особливо нічого не робив і працював здебільшого у захисті.

Другий раунд Ломаченко провів уже більш активніше, а почав вмикатися Василь в третій трихвилинці. Саме тоді в британця і почалися з’явдятися серйозні проблеми. В одному з епізодів Василь затиснув його біля канатів і бомбардував із двох рук. Судді довелося втрутитися в цей епізод і відрахувати стоячий нокдаун. Василь же подумав, що бій зупинили і вже почав святкувати, проте його змусили повернутися у бій. Ну а Кролу в цій трихвилинці врятував гонг.

Однак, довго протриматися йому не судилося. В четвертому раунді Василь завершив розпочате і класним правим боковим у скроню відправив суперника на підлогу. Піднімався з настилу британець дуже важко, ну а Василь продовжив своє святкування. Пізніше стало відомо, що в момент нокауту українець травмував руку, а тому тепер його чекає медичне обстеження.

Після поєдинку українець заявив, що хоче провести бій проти Майкі Гарсії. Але говорити про наступного суперника Василя можна буде після того, як стануть відомі точні результати обстеження його руки.