У Німеччині вийшла книга «Football Leaks-2», авторами якої стали відомі журналісти Рафаель Бушманн та Міхаель Вульцінгер.

У книзі розповідається про схему керівництва Динамо щодо купівлі та продажу футболістів через офшорну компанію Newport, яка допомагала власникам клубу уникати сплати податків в Україні, інформує Українська правда.

Деякі фрагменти книги 11 грудня презентував адвокат очільника УАФ Андрія Павелка на засіданні тимчасової слідчої комісії Верховної Ради щодо можливих зловживань керівництвом Української асоціації футболу при будівництві полів.

В окремому розділі книги під назвою «Українське братство» (Ukrainische Bruderschaft) описується шлях Ігоря та Григорія Суркіса у футболі, а також їхню взаємодію з офшором Newport, через який проходять усі гроші столичного клубу з 1993 року. У своїй книзі автори посилаються на документи FootballLeaks.

Посилаючись на дані з ФІФА, автори зазначають, що у 2011-2017 роках на придбання 82 футболістів київське Динамо витратило 324 мільйони доларів. Податки з цієї суми в Україні не були сплачені. Зокрема зазначається, що Newport брала участь у трансферах Александара Драговіча, Мігеля Велозу, Лукаша Теодорчика, Віторіно Антунеша, Жуніора Мораєса, Дерліса Гонсалеса та Адміра Мехмеді. За даними авторів, всі виплати цим гравцям також проводилися через офшорну компанію.

У книзі також зазначається, що Newport брала участь і в продажах динамівських гравців Папе Діакате в Гранаду за 4,5 млн євро та Романа Єрьоменка в Рубін за 8,9 млн євро. Гроші за переходи футболістів також отримувала компанія Newport.