Чемпіону світу з боксу Олександру Усику доведеться заплатити за те, щоб отримати можливість вийти на ринг із Тайсоном Ф’юрі. Важковаговик хоче провести цей поєдинок уже навесні 2023 року.

Однак перед цим українцю необхідно битися з Філіпом Хрговичем, повідомляє iFL TV.

35-річний Олександр Усик (20-0; 13 КО) є чинним чемпіоном світу з боксу у надважкій вазі за версіями WBA, WBO, IBF та IBO. Найбільш бажаним для нього суперником залишається 34-річний британець Тайсон Ф’юрі (32-0-1; 23 КО), який утримує пояс WBC. Українець мріє про бій, переможець якого міг би об’єднати усі чемпіонські пояси.

Однак не виключено, що наступним для Олександра Усика суперником стане 30-річний хорват Філіп Хргович (15-0; 13 КО), який є першим претендентом на бій із володарем чемпіонського поясу за версією IBF. Однак промоутер боксера Едді Хірн натякнув, що його клієнт може погодитись почекати, поки українець розбереться з Тайсоном Ф’юрі.

«IBF має правило, згідно з яким ти можеш відразу ж розпочати промоутерські торги, якщо не хочеш вести переговори. І ми подали відповідний запит. Переговори не є нашим пріоритетом. Необхідно, щоб бій пішов на промоутерські торги», — заявив Едді Хірн.

Промоутер пояснив, що причиною цього рішення стали гроші. Інвестори готові дорого заплатити за будь-який бій з Олександром Усиком. Вони теж хотіли б побачити протистояння українця з Тайсоном Ф’юрі, але й зустріч Усика з Хрговичем також може бути цікавою.

«Ми хочемо визначити дату торгів за цей поєдинок. Наше завдання для Філіпа Хрговича — домогтися цього бою якнайшвидше. З іншого боку, ми є добрими друзями з принцом Халідом та Саудівською Аравією. Він дуже старанно працював, щоб організувати бій за звання абсолютного чемпіона», — розповів Едді Хірн.