Легендарний іспанський тенісист Рафаель Надаль прокоментував заборону використання політичної символіки на Чемпіонаті світу — 2022 з футболу, що проходить у Катарі.

Капітани кількох європейських збірних планували в кожному матчі виходити на поле із різнокольоровими пов’язками на знак протесту проти всіх видів дискримінації, які діють в Катарі. Однак від цієї ідеї довелося відмовитись. Адже їм загрожували можливі санкції з боку ФІФА (повідомляють Легальнi букмекери).

«Ми знаходимося в глобальному світі, в якому права людей повинні розширюватися. Кожен повинен мати право вільно висловлювати свої почуття, якщо це не завдає шкоди іншим.

Спорт – це місце для самовираження, оскільки він висвітлюється у ЗМІ у всьому світі. Але, крім того, для мене важливою є сама гра у футбол.

Я можу краще чи гірше ставитись до рішень, які приймає чи не приймає ФІФА. У цієї організації є правила та установки, яких вона  хоче дотримуватися на своїх турнірах. Решта ж учасників повинна мати можливість вільно висловлюватись і висловлювати свою незгоду, як це вже відбувається», — сказав Надаль на прес-конференції в Аргентині.

Додамо, що друга ракетка світу проводить турне по Південній Америці, де проведе ряд виставкових поєдинків. У двох із них Надаль вже встиг обіграти Каспера Рууда та Алехандро Табіло. В планах іспанця провести ще декілька матчей. Наступний поєдинок має відбутися в бразильському місті Белу-Орізонті. Суперником Рафаєля знову буде норвежець Рууд.