Президент Федерації боксу Києва Олександр Негода дав прогноз на бій Ломаченко — Хейні, який може відбутися у травні.

«Чесно, в мене таке відчуття, що Хейні знаходиться не у своїй ваговій категорії, він – великий хлопець, молодий, в нього потужний удар. Я бачив його бої, тому, думаю, це буде чудова опозиція для Василя. Для Ломаченка цей бій буде останнім шансом.

Думаю, що у бою з Ортісом був просто ефект простою. Я не побачив в тому поєдинку постарілого Ломаченка, я побачив просто, що в нього була пауза. Йому потрібно вийти, відчути ринг, пробоксувати, як кажуть. Я й особливих проблем в бою з Ортісом не побачив, вважаю, що він ще в тому віці, коли може вигравати.

А який мають вплив потужність і габарити Хейні на бій – це питання. Ми ж вже бачили подібну ситуацію в бою Ломаченка з Теофімо Лопесом, коли американець вийшов явно більшим ніж українець, було очевидно, що він сильно б’є. Вася не хотів входити в рубку і намагався її уникати. Ну і ми побачили, що вийшло, коли він не встиг наздогнати те, що упустив в першій половині бою.

В бою з Хейні Ломаченку доведеться гарно попрацювати. Моя думка: шанси 50 на 50, хоча букмекери і дають інші цифри», — сказав Негода.