Чинні чемпіони суперважкої ваги українець Олександр Усік (20-0, 13 КО) та британець Тайсон Ф’юрі (33-0-1, 24 КО) так і досі не домовилися про умови очної сутички.

А це означає, що вже незабаром активізуються боксерські організації. Українцю загрожує низка обов’язкових захистів — Деніел Дюбуа (WBA), Філіп Хргович (IBF) та Джо Джойс (WBO) зачекалися свого шансу вперше в кар’єрі воювати за повноцінний чемпіонський пояс.

Промоутер Хрговича Калле Зауеярлянд (Wassermann Boxing), схоже, не вірить, що бій Усік vs Ф’юрі відбудеться. Втім, за словами Зауерлянда, важко щось зрозуміти: «В інтересах боксу цей поєдинок має відбутися. І я вірю, що вона відбудеться. А якщо не відбудеться, тоді першим на черзі має бути Хргович. Я здивуюся, якщо Усик та Ф’юрі домовляться. Але достеменно не знаю, чим усе закінчиться. Очевидно, що у них виникли суперечки з приводу того, чия ринкова вартість вища. Не знаю, хто ініціатор всього цього — Усік, Ф’юрі чи промоутери. Але яка різниця? Ми маємо те, що маємо — на сьогодні X плюс Y не дорівнює Z. Вірно?»