Експерт боксу, агент і консультант Рік Глейсер не згоден з тим, що чемпіон WBC у суперважкій вазі британець Тайсон Ф’юрі (33-0-1, 24 КО) нібито всіляко намагається зірвати уніфікаційний бій з власником інших поясів дивізіону українцем Олександром Усиком , 13 КО).

На думку Глейсера, всі ті, хто вважають інакше, «мабуть, пропустили свій маленький жовтий шкільний автобус. Ні, Ф’юрі не уникає бою з Усиком. Якщо ви раптом цього не зрозуміли, то тут все дуже просто. Він веде переговори. І він переможе. І за столом переговорів, і у бою».

Сем Джонс, менеджер обов’язкового претендента по лінії WBO британця Джо Джойса, вважає, що бою не буде: «Не треба бути великим експертом, аби зрозуміти, чому вони не можуть домовитись. Ф’юрі хоче більшу частину призового фонду. І якщо чесно, він і повинен отримати більше, тому що його ринкова вартість значно вища, ніж у Усика. Але ж Олександр має свої солідні аргументи — у нього більше поясів. Я не бачу, як вони зможуть розрулити цю ситуацію.

Якщо сторони все ж таки зможуть домовитися (а дедлайн вже скоро), то бій Усик vs Ф’юрі пройде 29 квітня на стадіоні Вемблі (Лондон). Промоутер українця шокований: Тайсон відкинув нову пропозицію. За словами Алекс