Білоруська тенісистка Аріна Соболенко вийшла до четвертого раунду тенісного турніру категорії WTA-1000 в Індіан-Уеллсі (США) після зняття з матчу українки Лесі Цуренко.

Причини відмови Цуренка від участі у матчі не повідомляються.

Соболенко є другою ракеткою світу. У наступному колі 24-річна білоруска зіграє з чеською тенісисткою Барборою Крейчиковою, яка посідає 16-те місце у рейтингу WTA.

В іншому матчі росіянка Анастасія Потапова (26-й номер посіву) програла американці Джесіці Пегулі з рахунком 6:3, 4:6, 5:7. У наступному раунді американка зіграє з Петрою Квітовою (15) із Чехії.

Квітова у третьому раунді обіграла латвійку Олену Остапенко з рахунком 0:6, 6:0, 6:4. Вона стала першою тенісисткою в історії турнірів серії WTA-1000, якій вдалося виграти другий сет із рахунком 6:0 після сухої поразки у першому (0:6). При цьому Квітова раніше ніколи не перемагала у матчі після поразки у першому сеті з рахунком 0:6.

Американка Корі Гауфф (6) обіграла представницю Чехії Лінду Носкову з рахунком 6:4, 6:3. У четвертому колі 19-річна американка зіграє зі шведкою Ребеккою Петерсон.

Турнір завершиться 18 березня. Призовий фонд складає $8,8 млн.