Оглядач боксу Гарет Девіс поспілкувався з китайським суперважком Чжаном Чжилеї (25-1-1, 20 KO), який у вихідні в Лондоні (Англія) апсетнув місцевого тимчасового чемпіона WBO Джо Джойса (15-1, 14 KO), пише sportnews.com.ua.

«Чжан розповів мені, що якщо Джойс захоче провести реванш, то він не проти, – розповідає оглядач. — Але набагато більше йому хотілося б у наступному поєдинку зустрітися з (чинними чемпіонами світу) Олександром Усиком або Тайсоном Ф’юрі. А сам Джо не відкидає, що спершу проведе проміжний бій».

Оглядач вважає, що «Джойсу не загрожувала дострокова поразка. І якби бій продовжився, то не виключаю, що Джо навіть зміг би донести щось важке до щелепи Чжана. Чжилєї провів фантастичний бій. Він мав крутий план на поєдинок, а його лівий кулак постійно потрапляв у ціль. Дався взнаки навіть його величезний досвід. Думаю, Джо повернеться. Я розмовляв із ним. Він чесно зізнався, що почував себе чудово, але турбував око — він нічого їм не бачив. Джо каже: «У боях такого рівня з одним оком нічого ловити». Жартує, що це все карма, натякаючи на свою перемогу над Денієлом Дюбуа».