Американська акторка та колишня дівчина Володимира Кличка, Гейден Панеттьєр, вперше відверто розповіла про те, як свого часу вела боротьбу з алкоголізмом та наркотичною залежністю, пише sportnews.com.ua..

За словами жінки, вона почала зловживати алкоголем після успішної ролі у серіалі «Нешвілл», коли їй було лише 20 років.

Акторка пояснила, що алкоголь став для неї актом непокори і змушував її почуватися краще в момент сп’яніння, але наступного дня вона почувалася набагато гірше і знову потребувала алкоголь.

У 2014 році Панеттьєрі народила доньку від Кличка, але через загострення травми шиї почала приймати опіоїдні знеболювальні, які призвели до залежності.

Зірка телеекранів згадала, що їй довелося звернутися до фахівця через проблеми з жовтяницею та набором ваги, якої зазвичай не було.

«Мені стукнуло 30. Моє обличчя набрякло. У мене була жовтяниця. Мої очі пожовтіли. Довелося звернутися до фахівця з печінки. Я набирала вагу, якої зазвичай не було. Моє волосся було тонким і випадало жмутами», – додала Панеттьєр.

У плачевному стані акторка зрозуміла, що потребує допомоги та почала приймати антидепресанти, які були важкими для поєднання з алкоголем. Зараз вона поділилася своїм досвідом та порадами відновлення здоров’я у розмові з журналом Women’s Health.