Промоутер Боб Арум (Top Rank) веде себе так, ніби здався у спробі утримати у своїй команді абсолютної чемпіонки легкої ваги американця Девіна Хейні (29-0, 15 КО) , пише sportnews.com.ua.

20 травня у Лас-Вегасі (США) той дасть бій екс-лідерові дивізіону віковому українцю Василю Ломаченку (17-2, 11 КО). Це буде останній бій Хейні за контрактом із Top Rank.

Навряд чи Девін продовжить співпрацю після слів Арума: «Якщо у вас є голова на плечах, якщо ви хочете зробити розумну ставку, то поставте на Ломаченка. Це один із найкращих боксерів, які з’являлися у професіоналах за останні 10-20 років. Дуже близький до цього рівня Шакур Стівенсон. Те ще питання, чи зможе Хейні впоратися з цим досвідом і кмітливістю. Якби він мав удар, тоді я хоча б зрозумів, що деякі експерти не вважають цей бій конкурентним. А так… Усі знають, що Девін хороший боксер, але точно не панчер».

Арум припускає, що «все вирішать скіли боксерів. А в цьому із Ломою конкурувати дуже складно. Як на мене, це дуже конкурентний бій. А якщо врахувати коефіцієнти букмекерів (Хейні — явний фаворит), то набагато логічніше ставити на Ломаченка. Вік? Чи потрібно було зробити цей бій раніше? Так ні ж. Бій відбудеться в найкращий для нього час. І зі спортивного, і з бізнесового погляду. Не забувайте, що у обох бійців у команді солідні переговорники — Білл Хейні та Егіс Клімас. Вони нишпорять у цифрах».