Промоутер чемпіона світу за версіями WBA, WBO та IBF у надважкій вазі Олександра Усика Олександр Красюк повідомив, що за бій із Тайсоном Ф’юрі український боксер заробить менше грошей, ніж за реванш із Ентоні Джошуа.

Читайте: Якщо не з Ф’юрі: для Усика знайшли потужного суперника

«Я не думаю, що цифри будуть такі ж або більше, оскільки попередній поєдинок проходив у Саудівській Аравії, і там були задіяні не ринкові механізми формування ціни. Тут ми виходимо виключно від ринку, тобто результат залежатиме від того, наскільки добре ми проведемо». підготовчу роботу Якими будуть прес-конференції, а я впевнений, що вони не будуть нудними Якими будуть меседжі боксерів із підготовчих таборів, а я впевнений, що вони не будуть нудними, незважаючи на те, що Тайсон Ф’юрі пішов із соціальних мереж. припускаю, що тимчасово, оскільки коли бій почнеться, він зможе сидіти осторонь.

Інтерес до бою насправді набагато вищий, ніж ми собі уявляємо. Це пов’язано зі сплячим інтересом, який не прокинеться до моменту, коли все офіційно не закріпиться сургучем. Тоді цей алгоритм почне працювати із публікою.

Складно пояснити словами, яка тут вдячна публіка. Клянуся, немає ніде нічого схожого з приводу боксу. Можливо, лише у Мексиці. Британські фани — найкрутіші фани у світі, відповідаю», — сказав Красюк на подкасті Box Office.